Sprzedaż Willa, Hurghada, Red Sea, Egipt, Mubbarak 6

Sprzedaż - Cod. 38069

  • Typologia: Willa
  • Obszar: 800 m²
  • Liczba pokoi: 6
  • Piętro: 2

Dotyczy 1 połowy podwójnej willi. Całkowicie ogrodzony ogrodem z ogrodzeniem żelaznym o powierzchni ok. 700 m2, wyłożony kafelkami i obszyty zielonymi paskami, krzewami i drzewami. W ogrodzie duży basen, a także kilka miejsc z drewnianymi stałymi parasolami. Za basenem duża altana. Dalej w ogrodzie półotwartym, ale krytym garażem z przesuwaną bramą. Za domem dostęp do wspólnego pomieszczenia technicznego z pompami wody i suszarnią do sprzętu nurkowego. W ogrodzie płukanie sprzętu do nurkowania.
Dostęp do domu przez duże szklane drzwi z żelaznym ogrodzeniem. Sala z kamienną podłogą i schodami na 1. piętro. Drzwi wejściowe do dużego magazynu pod schodami z pralką. Wejdź do mieszkania na dole. Apartament na parterze o powierzchni 100m2, 2 sypialnie, 1 z dużą szafą i sejfem. Duża łazienka, pięknie wyłożona kafelkami, z toaletą, oddzielnym prysznicem, umywalką i jacuzzi. Amerykańska kuchnia z dużą lodówką i kuchenką elektryczną z piekarnikiem. Salon z telewizorem z płaskim ekranem. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Wszystkie podłogi z kamienia naturalnego.
 
Po schodach w hali na pierwszym piętrze, ten sam apartament, jak opisano powyżej.
 
Po schodach w hali na pierwszym piętrze znajduje się duży taras na dachu o powierzchni 100 m2, z oddzielną łazienką z prysznicem, toaletą i umywalką. Oddzielny kocioł do tej łazienki. Na tarasie na dachu zadaszonym marmurem wybudowano luksusowe jacuzzi dla 4 osób. Taras na dachu również wyłożony płytkami z naturalnego kamienia.
2 duże anteny satelitarne na dachu nad tarasem. (Nie są one na tarasie na dachu, ale na dachu powyżej).
Cała ziemia jest w pełni własnością. Zewnętrzne ściany wymagają w tej chwili nowej pracy tynkarskiej / malarskiej. To wciąż robię przeze mnie na sprzedaż.
Całość jest dostarczana w pełni umeblowana, ze wszystkimi urządzeniami elektrycznymi do ręczników włącznie. Tylko rzeczy osobiste są wciąż usuwane.
Całkowicie zbywalne.
 
Cena za całość wynosi 145000 € = Transakcje bankowe mogą przejść przez holenderskiego notariusza za pośrednictwem konta osoby trzeciej, po czym notariusz przekazuje ten rachunek po uregulowaniu wszystkich dokumentów w Egipcie.

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB